Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie sa naprawde warunki pracy na LW BOGDANKA

Utworzony przez marek, 10 lutego 2011 r. o 17:00
pracuje w KHW SA i chce sie dowas przenieść ciekawe czy mi sie uda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś staneło a bylo tak gorąco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
john dree napisał:
coś staneło a bylo tak gorąco
Powyjeżdżali na wczasy refundowane w 90% to pisać nie mają kiedy.Atak na poważnie- masz szkołę, doświadczenie to śmiało składaj aplikację, nawet jak nie ma przyjęć to można skorzystać z formularza alternatywnego - powinno być dobrze.Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
natalia napisał:
co ku.... masz cos do mojego ojca to powiedz mi to w twarz ku... nie myta i sie podpisuj jak o kims piszesz to Cie dojade zazdrosna pizdeczko ze wsi gól rusza ??? bo ty przed tym '' blacha'' w majty srasz lamusie!!!!!!!!!!!
Piękna polszczyzna!!Gdzie takiej uczą ? Chłopy ze wsi po podstawówce potrafią lepiej się wysłowić , ale Ty widocznie podstawowkę kończyłas eksternistycznie, albo wcale, bo dzieci w 1 klasie są uczone, że wulgaryzmów używają menele i osoby z IQ poniżej 20, ale po co ja to piszę, przecież i tak nie zrozumiesz treści. Pozdrowienia dla NORMALNYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to forum jest dla normalnych bez obrazy dla tych nie normalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, czy ktoś może wie jak wyglada sytuacja na stanowisku elektryka?? sa jakies wiesci na temat przyjęć w LW ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duzo chudych na dole pracuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, jestem inz budownictwa z kilkuletnim doswiadczeniem przy projektach i budowie drog, czy w LW jest zapotrzebowanie na takich pracownikow? Na budowie koordynowalem prace ciezkiego sprzetu moze takie dosw. okazaloby sie pomocne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rybkins napisał:
witam, jestem inz budownictwa z kilkuletnim doswiadczeniem przy projektach i budowie drog, czy w LW jest zapotrzebowanie na takich pracownikow? Na budowie koordynowalem prace ciezkiego sprzetu moze takie dosw. okazaloby sie pomocne....
Wątpie.... na Bogdance są firmy budowlane ale zewnetrzne np. Polimex Mostostal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedzi pracowników którzy nigdy nie pracowali w innym zawodzie niż " górniik " są śmieszne... Idz chłopie , dzieciaku ( pierwsza praca w życiu- górnik LW ) do piekarni , do meblowego, na budowę , na kierowce, na kasę do spożywczaka itd- zobaczysz co to jest PRACA po 10-12 h ... Pracuje na kopalni 7 lat , przodek , ściana, przebudowa nie są mi obce... i Szczerze wam chłopcy POWIEM W du*** BYLIŚCIE I GOWNO WIDZIELIŚCIE... Tylko czekać jak rząd dobierze sie do stanowisk na których nie będzie sie należała emerytura gornicza np warszataty, szybowcy itp.( dopiero będą roszady pracowników - dupy lizanie+ znajomości- kierowniczku przenieś do przodka itd...) Co do spółek są to zorganizowane grupy przestępcze ktore w legalny sposób wyprowadzają pieniądze z kopalni...( każdy wie o co chodzi) wy chlopcy może trochę mniej... O przyjęciach pod LW nie wspomne ( szybciej sie przyjmiesz po samej szkole górniczej niż byś miał 5 lat doświadczenia + uprawnienia.... Barykada- wcześniejsza praca w Kobudzie, Linterze, Prs... itd Patologią całkowitą( przykre ale prawdziwe) są tzw wypożyczenia- pracownik spólki wypożyczony do oddziału LW ...- idzie do przodka , zarabia 2tyś , koledzy z Lw 4 .... Chłopak się stara ( mobingowany jest tym że może kiedyś przejdzie pod LW i w gruncie rzeczy robi dużo wiecej niż praconik Lw za połowę stawki... kilka czystych PRAWDZIWYCH faktów ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo mądrze napisałeś, też pracuję na kopalni i widzę to z własnej "perspektywy". Mnie zastanawia co związki na kopalni w tej sprawie robią. DFlaczego tak jest jak napisałeś ? Ostatnio wielki wrzask,\ze jakiś dysk przejrzano związkowcom. I DOBRZE, barxdzo dobrze. Co robicie zwiazkowcy na kiopalni? Co robicie,że ludzie opisuja zjawiska które trwają a wy co robicie? imprezy kuflowe i co więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie to u was tak samo jak na śląsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak ....jeden prezio już wyleciał,teraz czas na naszego z JSW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 lat składałęm podania pod lw 5 lat pracowałem w spółce i nie jęczę!Jest 4000 miejsc wlw a chętnych 100 000 nie wszyscy się dostaną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryl napisał:
8 lat składałęm podania pod lw 5 lat pracowałem w spółce i nie jęczę!Jest 4000 miejsc wlw a chętnych 100 000 nie wszyscy się dostaną
Coraz trudniej o pracę czepili się nawet Prezesa.Idzie miotła powymiata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, mam pytanie-co zrobić,żeby ponownie dostać się do pracy chociaż w spółce.pracowałem w jednej,ale z przyczyn losowych musiałem zrezygnować.teraz kiedy moja sytuacja życiowa się unormowała bardzo bym chciał wrócić.złożyłem ponownie podanie do spółki w której już pracowałem,ale odpowiedz była krótka,że jestem dla nich niewiarygodny.szkoda,że żaden z pracodawców nie weryfikuję pod względem zapału do pracy i rozwoju edukacji(od października idę na studia zaoczne o specjalizacji mechanizacja górnictwa),tylko traktują pracownika jak go zatrudnią jakby trafił szóstkę w totka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 08 luty 2012 - 20:09 Witam ja też poszukuję pracy na kopalni może ktoś podpowie jak tam się dostać kontakt gg 2120155.
Znajdzie się ktoś kto podpowie jak sie dostac na kopalnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDECYDOWANY napisał:
Znajdzie się ktoś kto podpowie jak sie dostac na kopalnie ?
Tylko POprzez ŚITWĘ,no chyba że się rząd zmieni i TUSK odejdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałbym się dowiedzieć koledzy czy są przyjęcia na lw bogdanka pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 47

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...